Ranking tabletek na porost włosów. 7 sprawdzonych produktów!

Tabletki na porost włosów to jeden ze skuteczniejszych sposobów na rozwiązanie problemu braku lub posiadania bardzo rzadkich włosów. Suplementy diety, wzbogacone wieloma cennymi składnikami, przyczyniają się do znacznie szybszego wzrostu włosów i pomagają zwalczyć problem nadmiernego wypadania, dotyczącego wielu osób.

>> Ranking Tabletek Na Porost Włosów <<

Aktualizacja: 18.05.2020

1. Folisin

Folisin

Na pierwszym miejscu rankingu znajduje się Folisin – jest to naturalny suplement na porost włosów dla mężczyzn.

Skutecznie eliminuje on główne przyczyny wypadania włosów, w tym również nadwrażliwość na DHT, czyli aktywną formę testosteronu, odpowiadającą za większość przypadków łysienia wśród panów.

Suplement reguluje poziom męskich hormonów, chroniąc tym samym cebulki przed szkodliwym działaniem DHT i zapobiegając przedwczesnej utracie włosów. Dodatkowo odżywia i wzmacnia cebulki oraz poprawia kondycję kosmyków na długości.

Właściwości:

 • przyspiesza wzrost włosów, powodując ich zagęszczenie,
 • reguluje poziom testosteronu,
 • powstrzymuje nadmierne wypadanie włosów,
 • wzmacnia cebulki,
 • odżywia włosy,
 • opóźnia siwienie.

Co znajduje się w składzie?

Suplement Folisin zawiera wiele cennych składników, które przyczyniają się do odżywienia skóry głowy i wzmocnienia cebulek włosowych. Najważniejszym z nich jest AnaGain Nu, czyli opatentowana substancja czynna naturalnego pochodzenia, pozyskiwana z kiełków grochu.

Zawiera ona dwa kluczowe dla wzrostu włosów białka, przedłużające fazę anagenu włosa, co sprawia, że preparaty na porost włosów uzupełnione o ten składnik znacznie ograniczają występowanie wypadania. AnaGain Nu skutecznie stymuluje również skórę głowy do produkcji nowych komórek włosów, przyczyniając się tym samym do zagęszczenia fryzury.

W składzie suplementu obecne są też inne składniki naturalne, niezwykle ważne dla zdrowia i kondycji włosów: kwas fosfatydowy, ekstrakt z palmy sabałowej, pieprzu czarnego i pestek dyni, a także kompleks witamin i minerałów, dobranych specjalnie do potrzeb włosów.

Dla kogo?

Folisin to suplement przeznaczony dla mężczyzn, zmagających się z nadmiernym wypadaniem włosów spowodowanym przez łysienie androgenowe lub inne przyczyny. Sprawdzi się u osób posiadających cienkie, przerzedzające się włosy, przynosząc zauważalne efekty już po paru tygodniach stosowania. Folisin zawiera wyłącznie naturalne składniki, dzięki czemu jest bezpieczny dla zdrowia i może być stosowany przez każdego.

2. Locerin

Locerin

Locerin to tabletki na porost włosów przeznaczone dla kobiet. Opierają się o naturalne składniki o cennych właściwościach wzmacniających włosy i odżywiających skórę głowy.

Pomagają zwalczyć problem nadmiernego wypadania włosów, spowodowanego przez niedobory w diecie, stres czy problemy hormonalne.

Stymulują też wzrost nowych włosów, przyczyniając się do ich zagęszczenia i ułatwiając ich zapuszczanie.

Właściwości:

 • przeciwdziała wypadaniu włosów,
 • stymuluje porost włosów,
 • dba o zdrowie skóry głowy i odżywia znajdujące się w niej mieszki włosowe,
 • poprawia kondycję włosów, dodając im elastyczności i blasku,
 • zmniejsza łamliwość kosmyków i chroni przed występowaniem rozdwojonych końcówek.

Co znajduje się w składzie?

Locerin to naturalne tabletki, opierające się o wiele cennych roślinnych ekstraktów i witamin. Ich głównym składnikiem jest opatentowana substancja AnaGain Nu, pozyskiwana z kiełków grochu. Wpływa ona na przedłużenie fazy wzrostu włosa, dzięki czemu znacząco zmniejsza wypadanie i przyczynia się do powstawania nowych włosów. Suplement jest również wzbogacony ekstraktami ze skrzypu polnego, pokrzywy, lucerny siewnej, bambusa zwyczajnego i pieprzu czarnego oraz zawiera miedź, biotynę, cynk i kompleks witamin, mających pozytywny wpływ na zdrowie i wygląd włosów.

Dla kogo?

Locerin to suplement diety przeznaczony głównie dla kobiet dotkniętych wzmożonym wypadaniem włosów, które chcą zahamować ich utratę oraz szybko je zagęścić. Sprawdzi się świetne w przypadku włosów cienkich, osłabionych i łamliwych, podatnych na uszkodzenia. Locerin opiera się wyłącznie o naturalne składniki, dlatego nie powoduje żadnych skutków ubocznych.

3. Profolan

Profolan

Profolan to tabletki na porost i wypadanie włosów dla mężczyzn, wspierające m.in. walkę z łysieniem adrogenowym, dotykającym wielu panów.

Suplement dostarcza organizmowi wielu cennych składników, blokujących DHT – aktywną formę testosteronu, szkodliwą dla cebulek włosowych. Odżywia i wzmacnia włosy oraz powoduje ich szybszy przyrost, dlatego jest świetnym sposobem na zagęszczenie fryzury.

Jest naturalnym preparatem, który może być bezpiecznie stosowany przez każdego – nie powoduje bowiem żadnych skutków ubocznych.

Właściwości:

 • stymuluje porost włosów,
 • przeciwdziała wypadaniu włosów,
 • wzmacnia mieszki włosowe i dba o zdrowie skóry głowy,
 • blokuje DHT, wspierając walkę z łysieniem androgenowym,
 • chroni przed przedwczesnym siwieniem.

Co znajduje się w składzie?

Suplement Profolan zawiera opatentowaną formułę Grow3, zawierającą trzy składniki naturalne, mające ogromny wpływ na zdrowie i wzrost włosów – ekstrakt ze skrzypu polnego, ekstrakt z pokrzywy oraz l-cysteinę. Wzmacniają one cebulki włosowe, dbają o zdrowie skóry głowy, przyczyniają się do poprawy kondycji kosmyków i zmniejszają ich łamliwość, a także stymulują porost włosów, pomagając znacznie je zagęścić.

Dla kogo?

Profolan to suplement przeznaczony dla mężczyzn o cienkich, słabych i wypadających włosach. Sprawdza się również jako wsparcie przy zwalczaniu łysienia androgenowego.

4. Follixin

Follixin

Follixin to tabletki na wypadanie włosów dla mężczyzn, skutecznie zwalczające przyczyny łysienia i pozwalające zagęścić włosy.

Opierają się na naturalnych składnikach, mających właściwości wzmacniające cebulki włosowe, odżywiające mieszki włosa oraz poprawiające kondycję kosmyków na długości. Pozytywnie wpływają też na stan skóry głowy, dbając o jej odpowiednie nawilżenie i łagodząc jej podrażnienia.

Właściwości:

 • stymuluje porost włosów,
 • odżywia cebulki i mieszki włosów,
 • wzmacnia cebulki, zwalczając nadmierne wypadanie włosów,
 • dba o zdrowie skóry głowy,
 • zwalcza łupież,
 • chroni przed przedwczesnym siwieniem.

Co znajduje się w składzie?

Follixin zawiera wiele cennych składników, mających bezpośredni wpływ na kondycję włosów oraz hamujących ich wypadanie i przyczyniających się do ich wzrostu.

W suplemencie została wykorzystana specjalna formuła Bioactiv Hair Regrowth Blend, zawierająca wiele cennych witamin i roślinnych ekstraktów, wpływających na zdrowie i wygląd włosów. Znajduje się w niej ekstrakt z pokrzywy i skrzypu polnego, witamina E, cynk oraz hydrolizat białek kolagenowych – są to substancje stymulujące włosy do wzrostu, wzmacniające ich cebulki oraz poprawiające ich ogólną kondycję.

Dla kogo?

Follixin warto stosować w przypadku cienkich i słabych włosów o skłonności do wypadania. Świetnie sprawdza się u mężczyzn zmagających się z zakolami i prześwitami, pomagając odzyskać im gęstość włosów.

5. Vita Hair Man

Vita Hair Man

Vita Hair Man to suplement na porost włosów dla mężczyzn. Skutecznie hamuje wypadanie i przyczynia się do przedłużenia fazy wzrostu włosa, pomagając w zagęszczeniu włosów i odzyskaniu ich dobrej kondycji.

Tabletki oddziałują na skórę głowy i znajdujące się w niej cebulki włosowe od wewnątrz, odżywiając je i wzmacniając. Dzięki temu włosy wypadają w znacznie mniejszej ilości oraz szybciej odrastają.

Właściwości:

 • wzmacnia i odżywia cebulki włosowe,
 • stymuluje włosy do wzrostu,
 • zapobiega przedwczesnemu siwieniu,
 • odbudowuje włosy,
 • poprawia kondycję i nawilżenie kosmyków,
 • dba o zdrowie skóry głowy.

Co znajduje się w składzie?

Tabletki Vita Hair Man zawierają wiele składników, stanowiących naturalny budulec włosów. Wśród nich przoduje kolagen morski, pozyskiwany ze skóry ryb – jest on najbardziej zbliżony pod względem budowy do kolagenu ludzkiego, dlatego cechuje go najlepsza przyswajalność.

Stymuluje on produkcję kolagenu w organizmie, przyczyniając się do znacznej poprawy stanu włosów i skóry. Dzięki niemu włosy stają się mocniejsze i bardziej sprężyste, są też odporniejsze na zniszczenia. W składzie Vita Hair Man znajdziemy też keratynę, również będącą budulcem włosów, a także biotynę, cynk, selen, witaminę E i witaminę C.

Taka mieszanka pobudza włosy do wzrostu, hamuje ich wypadanie oraz poprawia ich ogólną kondycję.

Dla kogo?

Vita Hair Man to suplement dla mężczyzn, którzy chcą wzmocnić i odbudować swoje włosy, zatrzymać ich wypadanie oraz poprawić ich gęstość.

6. Hair Care Panda

Hair Care Panda

Hair Care Panda to specjalny suplement witaminowy w formie żelek dla dorosłych. Jest ciekawą propozycją dla kobiet, które chcą zagęścić i zapuścić swoje włosy, poprawiając także ich kondycję.

Smaczne żelki nie różnią się smakiem od popularnych słodyczy, ale zawierają przy tym wiele cennych składników, mających kluczowe znaczenie dla zdrowia włosów.

W dziennej dawce produktu znajduje się duża ilość biotyny, zaspokajająca zapotrzebowanie na ten składnik aż w 5000%. Dzięki temu pozwala szybko uzupełnić jej niedobory i przyczynia się do znacznego wzmocnienia włosów i ich cebulek.

Właściwości:

 • przyspiesza porost włosów,
 • zwalcza wypadanie włosów,
 • sprawia, że włosy stają się mocniejsze i bardziej odporne na uszkodzenia,
 • poprawia wygląd i ogólną kondycję kosmyków,
 • dba o równowagę skóry głowy.

Co znajduje się w składzie?

Hair Care Panda to żelki wzbogacone o wiele cennych składników, mających pozytywny wpływ na włosy. Są przy tym produktem wegańskim oraz wolnym od glutenu i laktozy, dzięki czemu mogą spożywać je wszyscy.

W składzie produktu znajduje się biotyna, niacyna, cynk, selen, kwas pantotenowy, kwas foliowy oraz kompleks witamin: A, B1, B6, B12 i E. Poprawiają one nawilżenie i elastyczność włosów, stymulują ich wzrost, przyczyniają się do zahamowania wypadania oraz nadają im blasku.

Dla kogo?

Hair Care Panda to suplement w formie żelek, polecany dla kobiet pragnących zapuścić długie, gęste i zdrowe włosy. Sprawdzi się świetnie przy włosach cienkich, słabych, matowych i podatnych na uszkodzenia.

7. Jelly Bear Hair

Jelly Bear Hair

Jelly Bear Hair to suplement na porost włosów w formie pomarańczowych żelek dla dorosłych. Zawiera wiele cennych składników, naturalnie poprawiających zdrowie i kondycję skóry głowy, cebulek włosowych oraz włosów na długości.

Dzięki postaci smacznych żelek produkt zachęca do regularnej suplementacji, co przekłada się na jej lepsze efekty.

Jelly Bear Hair stymulują włosy do wzrostu oraz zapobiegają ich nadmiernemu wypadaniu, pozytywnie wpływają też na wygląd kosmyków, dodając im elastyczności i blasku.

Właściwości:

 • dbają o zdrowie włosów,
 • wzmacniają cebulki włosowe,
 • przyspieszają wzrost nowych włosów,
 • regulują poziom hormonów,
 • poprawiają kondycję i wygląd kosmyków.

Co znajduje się w składzie?

Suplement Jelly Bear Hair w formie żelek został wzbogacony wieloma składnikami, mającymi bezpośredni wpływ na kondycję włosów i ich cebulek. Główną substancją o właściwościach wzmacniających włosy i pobudzających ich wzrost jest biotyna, dostępna w dużej dawce.

Wspomaga ją także niacyna, cynk, selen, mangan, tiamina, kwas pantotenowy, kwas foliowy oraz witamina A, B6, B12 oraz E.

Dla kogo?

Jelly Bear Hair to suplement skierowany do kobiet, pragnących zadbać o zdrowie swoich włosów oraz zawalczyć o ich długość i gęstość. Poprawia także wygląd kosmyków, dodając im elastyczności i blasku.

Dlaczego potrzebujemy tabletek na porost włosów?

Wypadanie włosów spotyka zarówno mężczyzn, jak i kobiety w różnym wieku. Do jego przyczyn można zaliczyć niezdrowy tryb życia, ubogą dietę, długotrwały stres, a także uwarunkowania genetyczne i nieprawidłowy poziom hormonów. Czynniki tego typu potrafią w dość krótkim czasie zmienić gęste włosy w cienkie, przerzedzone pasma, co jest zrozumiałym powodem niepokoju i obniżenia samopoczucia osób zmagających się z tym problemem.

Na szczęście z łysieniem można walczyć, m.in. poprzez stosowanie odpowiednich suplementów na włosy. Powyżej przedstawiamy ranking zawierający najlepsze preparaty na porost włosów, w którym znajdują się produkty wysoko oceniane przez konsumentów ze względu na świetne efekty i skuteczne działanie.

Jak wybrać najlepszy suplement na porost włosów?

Tabletki stymulujące porost włosów to świetne rozwiązanie dla każdej osoby, która zmaga się z nadmiernym wypadaniem. Warto zdecydować się na jedną z przedstawionych opcji, aby zawalczyć o zdrowe i gęste włosy – w większości przypadków można zatrzymać łysienie i odzyskać stracone kosmyki właśnie dzięki suplementacji odpowiednich składników.

Preparaty na porost włosów są bogate w najważniejsze dla zdrowia kosmyków substancje, które skutecznie wzmacniają i odżywiają cebulki włosowe, przyczyniając się do zahamowania wypadania i przyspieszonego wzrostu włosów.

Szczególnie warto zwrócić uwagę na najbardziej polecane preparaty na porost włosów, czyli Folisin dla mężczyzn i Locerin dla kobiet – najlepiej radzą sobie one z głównymi przyczynami łysienia, oddziałując na fazę wzrostową włosa.

Sprawia to, że niezależnie od powodów wypadania mogą skutecznie je zwalczyć, stymulując przy tym komórki skóry do produkcji nowych, mocniejszych włosów. Dużą zaletą przedstawionych suplementów jest też fakt, że są to preparaty w pełni bezpieczne, oparte głównie o roślinne ekstrakty oraz składniki aktywne pochodzenia naturalnego i uzupełnione kompleksem witamin i minerałów. W efekcie mają pozytywny wpływ na cały organizm i mogą być stosowane przez każdego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *